14 Aralık 2009 Pazartesi

Göbeğimin Kordonu Attım Gitti Ben Onu...Peki Ya İyi Bir Lohusa Şerbeti Nasıl Yapılır?

Elalem çocuğunun göbeğini Oxford’un mu, Harvard’ın mı yoksa Seda Sayan’ın bahçesine mi gömse diye düşüne dursun ananesi bizim kızın yeni düşmüş göbeğini hooop çöpe atıverdi. Allahtan annesi bu duruma hazırlıklıydı da hemen müdahale edip kızını gelecekteki potansiyel çöpçülük kariyerinden kurtarabildi.

Anane böyleyken babanne boş durur mu? O da misafire soğuk su niyetine cinle aromatize edilip soğutulmuş lohusa şerbeti ikram etmek suretiyle neşemize neşe kattı. Gerçi şerbete yanlışlıkla katılıveren cin de en Gordon’undan hakiki cindi de misafir nankörlük edip kıymetini bilemedi o ayrı.


Bizim aileden daha çoook macera çıkar ancak bu kadarı hazır aklıma gelmişken unutmamak adına kısa da olsa tarihe not düşeyim dedim.

3 yorum:

Sokak Kedisi dedi ki...

İlk haftalarda taze bebekten mutluluk sarhoşu olup bütün gün mest bir şekilde torununu seyre dalan, boş kaldıkca da şuursuzca ayağıma dolanan annemi kontrol altında tutabilmek adına kuzeni desteğe çekmiştim :))

Keyifli günler, tadını çıkarın.

Sevgiler

Evren dedi ki...

hahaha şaşkınım neden bana anlatılmıyor bu tuhaf durumlar bakayım, ulen ne dalga geçerdim ben o ananeyle, kesin bu seneyi kapatmadan duyacaktım bana özel sevgi!!! kelimelerini bu sefer büyük fırsat kaçırmışım :)
hem ben neden o lohusa şerbetinden içmedim, neden, nasıl kıymet biliridm ben bir bilsen, yalnız ben cin sevmem benim gold tekilalı olsun :)))

Unknown dedi ki...

Evet evet ona tekilalı ossun bi zahmet, hatta içtikten sonna otursun pisi piside araba yarışı oynasın. Kameraya çekin youtube'a yükleyin bir gün içerisinde en çok izlenen link olmazsa bi daha da girmem youtube'a :P

Çok Okunanlar