13 Ekim 2009 Salı

Stüdyo Tipi Göbekte Dubleks Bebek

Ana kız sessiz sedasız tek vücutta iki kişi gittik ve kazasız belasız öylece de döndük İstanbul’dan. Gezmek değil görmekti sevdiklerimi, özlediklerimi bu defaki yolculuğun amacı. Evde aile saadeti, İstinye Park’ta kadim dostlarla buluşma derken amacına sonuna dek ulaştı.

Tam ucunda gidip tam da zamanında dönmüş olduğumuzu ise döndükten sonra anladım. Fıldır fıldır sokaklarda gezdiğimiz zamanlar meğer artık hayal imiş. Allah beslendiği damarlara zeval vermesin bizim kız maşallah öyle bir büyüyüverdi ki ta İstanbul’a gidip gelen bu bünye iki sokak öteye yürüse nefes nefese kalmaya, azıcık bir iş yapsa yorulmaya başladı. Üstelik bizim mütevazi stüdyo tipi göbekte dubleks boy bebek artık nasıl bir şekilde durmaya çalışıyorsa bir yerde beş dakikadan fazla oturduğumda midesine taş doldurulmuş kırmızı başlıklı kurt gibi de kıvranıyorum. Bilgisayar başında o beş dakikayı doldurduğum için işte yine sağdan sağdan vurmaya başladı bizim velet. En iyisi artık gidip yastıklar arasına gömülüp biraz uyumaya çalışmalı.

5 yorum:

absalom dedi ki...

:))

Evren dedi ki...

kuala modeli anne oldun ya ben de buna inanamıyorum :) ee hadi gelsin artık bıcırık, tabi sağlıkla ... son bir ayı da yatarak geçirin, yeterince gezdiniz valla analı kızlı :) öperim ikinizi de, ennnnn kocamanından.

Sokak Kedisi dedi ki...

Zaman dinlenme zamanıdır, küçük hanımla tanıştıktan sonra pek fırsat bulamayabilirsiniz buna,

Sevgiler

Şaşkın dedi ki...

Tüm hamilelere nasip olsun biz vallahi de iyi gezdik dediğin gibi Evrencim. O bakımdan şikayet etme hakkımız da yok sanıyorum :)) offf bak yine oturamadım yerimde gideyim iki yayılayım bari...

Şaşkın dedi ki...

Haklısın Sokak Kedisi uykusuz gecelere hazırlıklı olmak gerek şimdiden. Ancak harekete alışık olunca ne de zor geliyor insana aslında ihtiyacı olan bu tembellik.

Çok Okunanlar