22 Mayıs 2009 Cuma

Manasız Yazı

İstanbul'da geziyordum yazmadım. Döndüm geldim kürkçü dükkanına yorgundum yazmadım. Sonra 19 Mayıs'tı, resmi tatildi, yazmadım. Ananede misafircilik oynadım yazmadım. Küçük kız kardeşe doğumgünü pastası yaptım, hediyemi aldım kutlamaya gittim, gün bitti yazmadım. Huysuz blog komşusundan azar işittim yine yazmadım. Aylar sonra tırnaklarımda kırmızı ojelerim oldu küçük kız çocukları gibi onlara bakarken bir baktım yine gün bitmiş yazmadım. Derken gece oldu gün cumartesi ile kavuştu, haftasonu geldi. Bizim tükkan haftasonları ille ki kapalı olur. Kendi kendine kapanma özürlü kurutma makinesi nöbetinde olduğum şu uykusuz gece bahanem olsun bu manasız yazıya, en azından kıyısından yakalayıp bu haftayı yazısız bırakmayayım dedim... Yaza yaza bunları yazdım.

Son olarak bu çocuk benim gelecekteki çocuğum olabilir mi, geleceğin fotoğrafı şimdiden çekilebilir mi çok ama çok merak ediyorum.


4 yorum:

Evren dedi ki...

e biz kız beklemiyoz mu? ayrıca ne o öyle yazamadım yazısı... sırf çocuk kötü sözlerle muhatap olmasın diye bi şey demeyip, usul usul gidiyom...

Yazan: Komşu blog sahibesi, güzel insan :)

beenmaya dedi ki...

bu çocuk olsun olmasın ben her türlü senin çocuğunu yermişim gibime geliyor :)))

Şaşkın dedi ki...

biz kız bekliyoruz Evrenim de bu veleti görünce bi başka kanım ısındı :)) Herif mama tabağına pipisini sokmuş baksana. İki işi aynı anda yapabilmesi yeter bir kere :))

Şaşkın dedi ki...

teşekkür ederim beenmaya. sonbahara sevmeye bekliyoruz o zaman :))

Çok Okunanlar