31 Ağustos 2009 Pazartesi

Gördüm... Duydum... Merak Ettim... Şaşırdım...

Gördüm ki sakal pardon yaz tatilini tamamlayan Ali Kırca ekranlara Şirin Baba kıvamında geri dönmüş. Umre dönüşü sakallı Ertuğrul Özkök görmeye bizi hazırlamak mı istedi yoksa bu konuda öncülüğü Ertuğrul’a kaptırmak mı istemedi merak ettim.

Deniz kenarında kurulu, dört tarafı ve tepesi açık balık lokantasında “rüzgar almayan bir yere” oturmak isteyen bir kadın gördüm. Kadın kaprisinin varabileceği nokta konusunda şaşırdım.

Titanik adında bir düğün salonu gördüm. Tamam bir işletmeye isim bulmak bir çocuğa isim vermek kadar zordur da bir düğün salonuna neden uğursuz gemi Titanik’in adını verilir ki? Bu evlenen çiftlere “iyi halt ediyorsunuz” demenin bir şekli midir? Peki bu düğün salonunda evlenme cesaretini gösteren çiftler ilk danslarını “Kimler Geldi, Kimler Geçti” şarkısı eşliğinde yaparlar mı, merak ettim.

Aynı programda Ahmet Çakar’ı kel, Hasan Şaş’ı saçlı gördüm. Saçsız olanı değil ama saçlı olanı ilk bakışta tanıyamadım. Bu işe hem şaşırdım hem de hangisi hangisine özenmiş merak ettim.

9 yorum:

Meleğin Dünyası dedi ki...

:)) Merhaba güzel bir blog.Walla Ali Kırca'yı görünce ben de çok şaşırmıştım ama şirin baba benzetmene çok güldüm:))

Şaşkın dedi ki...

Meleğin Dünyası: Teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim :)) Dün akşam Ali Kırca'yı görünce o kadar çok güldüm ki değinmeden edemedim :)

parka dedi ki...

Sevgili arkadaşım sayfamdaki 33 0kul 3003 öğrenci kampanyasının logosunu sayfanıza taşıyarak sizinde desteğinizi rica ediyorum.

Saygılarımla

Ahmet

zuzuların annesi dedi ki...

Ali Kırca...Ben Heidi'nin dedesine benzetmiştim ama şirin baba da gayet uygun:)

Titanic Düğün Salonunu da tesadüf daha dün gördüm:)Hatta kollar iki yana açık geminin burnunda ki o meşhur pozu da verdiriyorlar mı? diye bir de merak ettim!
Çok lazım ya!
Allahım aklımızı korusun...
Selamlar.

Şaşkın dedi ki...

Kara Kalem: Eklendi bile :))

Şaşkın dedi ki...

Zuzuların Annesi: Sen de haklısın. Biraz kaş takviyesiyle dediğin gibi Alp Dede de diyebiliriz :))

Emin ol ki titanik pozu çektiren birileri de vardır yurdumda mutlaka :o)

Öküzün Önde Gideni dedi ki...

ah şirin baba ahh... malum filmi gördükten sonra suratına ciddiyetle bakamıyorum ki adamın:(

Şaşkın dedi ki...

haha bi de tabi o var dediğin gibi öküz. al benden de o kadar :))

Anonim dedi ki...

Your blog keeps getting better and better! Your older articles are not as good as newer ones you have a lot more creativity and originality now keep it up!

Çok Okunanlar